Jak zadbać o kobiece miejsca intymne

Miejsca intymne wymagają szczególnej ochrony i specjalnej pielęgnacji. Należy więc o nie regularnie dbać, aby w pełni cieszyć się swoim doskonałym zdrowiem seksualnym. Jak więc ochronić kobiece miejsca intymne?

Kobiety coraz częściej skarżą się na różne schorzenia pochwy, mogą to być np. kłykciny kończyste pochwy lub inne dolegliwości. Jak temu zaradzić? Pamiętajmy, że niezbędne jest codzienne oczyszczanie miejsc intymnych. Nie możemy przy tym korzystać ze zwykłych żeli pod prysznic lub mydeł zapachowych do mycia ciała. Płyny do higieny intymnej powinny mieć jak najbardziej uproszczony i naturalny skład. To wtedy nie podrażnią one naszych miejsc intymnych.

Jeśli mówimy o schorzeniach dróg płciowych, warto również wspomnieć, że mogą one wystąpić także w okolicach odbytu. Są to np. kłykciny odbytu. Takie kłykciny kończyste u mężczyzn mogą również się pojawić. Poinformujmy o tym swojego partnera, aby zadbać o jego zdrowie. Dzięki temu zadbamy o nasze bezpieczne i zdrowe życie erotyczne w związku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *